Latvijā pēdējos gados ļoti populāra ir kļuvusi televīzijas laimes spēle Super Bingo, kuru pārsvarā spēlē skatītāji pie TV ekrāniem. Oriģinālā bingo spēle ir nedaudz atšķirīgāka par zināmo Super Bingo. Oriģinālajā bingo spēlē katram spēlētājam tiek iedalīta vismaz viena kartiņa ar dažādiem cipariem 5×5 formātā. Spēles gaitā pēc nejaušības principa tiek saukti skaitļi un spēlētājam tie ir jāatzīmē savā bingo kartiņā. Kad atzīmētie skaitļi veido kādu līniju vai citu, noteiktu formu, spēlētājam ir jāiesaucas ”Bingo!”. Elektroniskajā bingo spēlē šī darbība notiek automātiski. Bingo kartiņas vidus parasti ir tukšs un tajā nav ierakstīts neviens skaitlis, lai palielinātu iespēju ātrāk dabūt bingo. Veiksmīgākajā gadījumā to var izdarīt ar pirmajiem 4 skaitļiem. Kad uzvarētājs ir iesaucies, tad nekavējoties tiek pārbaudīta viņa kartiņa un pasniegta balva. Šajā bingo versijā spēlētāji sacenšas savā starpā par kādu noteiktu balvu.

Lai padarītu spēli interesantāku, pasaulē ir izdomāti dažādi citi bingo varianti. Kopš oriģinālā bingo izveides 1929. gadā, tas ir attīstījies dažādos variantos, kurus katrā valstī vai reģionā spēlē savādāk. Ņemot kopā visus bingo variantus, ir neierobežots uzvarošo kombināciju skaits. Dažās spēlēs ir vajadzīgs tikai viens skaitlis, citās savukārt ir jāaizpilda visa skaitļu kartiņa, lai saņemtu laimestu. Eksistē pat tādi bingo varianti, kuros nav vajadzīgs atzīmēt ne skaitļus, ne arī kāda veida līniju vai formu.

Tā kā mūsdienu bingo dzimtene ir Amerikas savienotās valstis, tad šī spēle pārsvarā arī tiek rīkota šajā valstī. Lielākoties bingo spēles notiek baznīcu vai labdarības organizāciju rīkotajos pasākumos. Šīs spēles parasti notiek reizi nedēļā un cena ir visai simboliska, lai gan lielā balva parasti mēdz būt diezgan liela. Komerciālos nolūkos bingo spēlēt var tikai azartspēļu Mekā jeb Nevadas štatā. Šajā ASV pavalstī ir sastopamas dažādu veidu bingo spēļu zāles, kuru darbība notiek visai regulāri. Tā kā Eiropā nav tik lieli azartspēļu industrijas ierobežojumi, tad bingo spēļu zāles ir sastopamas visās lielākajās valstu pilsētās, arī Rīgā. Bingo spēles var rīkot arī nekomerciālos nolūkos – tas nozīmē, ka nedrīkst būt regulāra darbība un spēle par lieliem laimestiem.